«Тренінг для тренерів» на навчальній EORE платформі

21 січня цього року завершився ще один успішний проєкт Асоціації саперів України – «Тренінг для тренерів» на спеціально створеній навчальній платформі “Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів” (EORE).

В рамках цього проєкту понад 500 жителів Донецької та Луганської областей навчались на курсі EORE. Навчання проходило онлайн, слухачі читали лекції та робили вправи самостійно у зручний для себе час. Всі, хто успішно склав іспит – отримали сертифікати міжнародного зразку, який автоматично генерувався на платформі. До речі, автоматичне генерування видачі сертифікатів унеможливлює втручання людини в процес отримання сертифікатів та робить цей процес відкритим та прозорим.

Загалом, 402 особи  успішно пройшли навчальний курс EORE. Таким чином, проєкт був виконаний на 134% (отримано 402 бенефіціари при необхідних 300). Решта слухачів, які зареєструвались на курс, але ще не встигли його пройти, мають змогу довчитись.

      Більш активними були жителі Донецької області – 298 осіб, Луганської області – 104 особи.

      Розподіл за гендерною ознакою розподілився майже порівно 55% – жінок та 45% – чоловіків.

      Асоціація охопила різну вікову категорію дорослого населення від 1956 року народження (найстарші слухачі курсу) до 2004 року народження (наймолодші).

      Основу цільової аудиторії склали представники таких професій: педагоги навчальних закладів, інженери з охорони праці, службовці військово-цивільних адміністрацій та цивільного захисту, працівники сільського господарства та підприємств, шахтарі, курсанти Донецького університету внутрішніх справ та студенти,  перевізники, поліцейські, службовці судової охорони, співробітники неурядових організацій.

Загалом проєкт охопив 72 населених пунктів, де проживає найбільш вразлива категорія населення, а саме: 47 населених пунктів Донецької області (в тому числі 2 населених пункти на непідконтрольній Уряду України території) та 25 населених пунктів Луганської області.

Для всебічної підтримки навчального процесу під час активної фази діяла спеціальна група у Viber «Курс з EORE». Майже цілодобово слухачі мали змогу вирішувати проблемні питання стосовно курсу, які, як правило, стосувались технічних питань.

Висока ефективність реалізації проєкту, позитивні відгуки від слухачів, а також велика кількість бажаючих навчатись на курсі вже після його завершення, вказує на необхідність проведення подібних проєктів в подальшому. Більш того, враховуючи те, що на навчальний курс подавалась значна кількість кандидатів з інших областей України доцільно провести навчальний курс з EORE на онлайн-платформі для жителів всіх регіонів країни.

Асоціація саперів України виражає слова вдячності Донецькій та Луганській обласним державними адміністраціям – Військово-цивільним адміністраціям за сприяння у реалізації життєво необхідного проєкту.

Проєкт реалізовувався в рамках Програма ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки уряду Канади.

5 думки про “«Тренінг для тренерів» на навчальній EORE платформі”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *