Всебічна допомога особам постраждалим від вибухонебезпечних предметів

Робота АСУ з людьми, які потребують допомогу

ГО «Асоціація саперів України» (далі – ГО “АСУ”) надає всебічну допомогу людям, що постраждали від вибухонебезпечних предметів.

В рамках цього проєкту ГО “АСУ” зосередиться на допомозі постраждалим, хто отримав безпосередні фізичні пошкодження чи травми від міни чи іншого вибухонебезпечного предмету, що загрожують життю особи або значно обмежують її в своїх можливостях.

Визначення поняття постраждалих від вибухонебезпечних предметів осіб міститься у Законі України «Про протимінну діяльність в Україні».

Такий вид допомоги був обраний відповідно до основних складових протимінної діяльності в Україні, а саме, відповідно до статей 5 та 10 ЗУ «Про протимінну діяльність в Україні» та відповідно до Міжнародних стандартів протимінної діяльності (IMAS).

Протягом 2024 року наша організація надала допомогу 166 особам постраждалим від вибухонебезпечних предметів (MVA). Загалом за період всієї нашої MVA діяльності нам вдалось допомогти близько 800 бенефіціарам. Ми і надалі продовжуємо надавати зазначену допомогу.

ГО “АСУ” є повноцінним партнером в системі координації гуманітарного реагування ООН, зокрема в кластері Захисту. У вікні нижче можна ознайомитись з офіційним звітом ООН щодо діяльності ГО “АСУ” у режимі реального часу.

Статистика ООН про роботу ГО “АСУ” в режимі реального часу

У колонці зліва на сайті можна вибрати імплементуючого партнера –
Ukrainian Deminers Association

З огляду на зазначене, ГО “АСУ” оголошує відкриття реєстрації заявок на отримання всебічної допомоги для постраждалих від вибухонебезпечних предметів

Обов’язкові умови для реєстрації

  • Ви є постраждалою особою від вибухонебезпечного предмета або її представником (одним із батьків, опікуном, родичем, тощо);
  • Бажаєте отримати міжнародну всебічну допомогу для покриття потреб, не повʼязаних з реабілітацією та лікуванням;
  • Географія проєкту: всі регіони України, окрім тимчасово окупованих територій;
  • Ви є повнолітньою особою (однак допомогу можна оформити в тому числі і на дітей).

Якщо Ви відповідаєте всім вказаним умовам, будь ласка, заповніть реєстраційну форму на цій сторінці. Ця заявка є лише першим кроком для реєстрації особи. Наші гуманітарні координатори обов’язково з Вами зв’яжуться для уточнення усіх деталей.

Форма реєстрації
Перед заповненням форми ознайомтесь, будь ласка, з інформацією та умовами реєстрації на цій сторінці