результати проєкту АСУ IRC

Проміжні результати проєкту ГО “АСУ”, IRC та UNICEF

По традиції публікуємо результати нашої роботи за проєктом «Допомога, орієнтована на дітей та їх опікунів, які постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни, а також інших дітей, що наражаються на ризик внаслідок війни в Миколаївській, Одеській, Харківській та Херсонській областях», який імплементується за підтримки неприбуткової організації International Rescue Committee, Inc. (IRC) та за фінансування донора United Nations Children’s Fund (UNICEF).

Нагадуємо, що проєкт розпочався на початку січня та триватиме до кінця вересня цього року. За перші чотири місяці імплементації зазначеного проєкту ми досягли певних результатів, зокрема:

  1. За першим напрямом діяльності, індивідуальна допомога: робота над цим напрямом розпочалась в січні 2024 року, станом на кінець квітня ми досягли позначку у 43 бенефіціари.
  2. За другим напрямом, навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (EORE): проведення EORE сесій розпочалось в лютому, після завершення ТоТ тренінгу, відбору інструкторів та формування EORE груп. Сесії проводились для всіх категорій дітей та дорослих, за вказаний період сесіями було охоплено 4379 бенефіціарів.
  3. За третім напрямом, EORE сесії для вчителів: проведення сесій також було розпочато в лютому, за звітний період загалом охоплено 254 вчителі.
інструктор АСУ в школі проводить EORE сесію з вчителями
EORE сесія з вчителями
результати: інструкторка АСУ в школі проводить EORE сесію з дітьми молодших класів
EORE сесія з дітьми молодших класів

8-9 лютого в Києві відбувся ТоТ для EORE інструкторів ГО «АСУ». Протягом дводенного тренінгу учасники отримали практичні поради та знання щодо навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, принципів гуманітарної протимінної діяльності, ознайомлення з груповою психологією, захистом та наданням першої допомоги тощо. В результаті тренінгу 6 інструкторів отримали відповідні дипломи. Разом з тим ГО «АСУ» успішно завершила кампанію по відбору, після чого було створено 3 EORE команди для проведення сесій за проєктом.

Тренер АСУ проводить тренінг з групою інструкторів, які сидять за овальним столом
групове фото: 9 інструкторів АСУ в офісі на фоні презентації тренінгу
інструктори сидять на підлозі колом спинами до центру і відпрацьовують навички першої медичної допомоги
інструктор з медицини інструктує тренерів
результати: інструкторка АСУ відпрацьовує на симуляторі навички першої медичної допомоги

Всього інструкторами ГО «АСУ» у складі трьох EORE груп було проведено 171 навчальну сесію для дітей та дорослих у громадах Миколаївської, Одеської, Харківської  Херсонської областей. Слід зазначити, що наші інструктори проводять навчальні сесії виключно в будівлях, які обладнані бомбосховищами або безпечними укриттями, а під час оголошення повітряної тривоги негайно припиняють навчальний процес та діють згідно з протоколом закладу, де проводяться навчальні сесії, продовжуючи навчання в укритті.

результати проєкту: сесія з дітьми у сховищі
результати проєкту: сесія з дітьми у сховищі

Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Свіжі новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *