умови конкурсу, кавер

Оголошуємо конкурс

В рамках конкурсу ГО “Асоціація саперів України” (ГО “АСУ”), за підтримки партнера International Rescue Committee (IRC) надає допомогу відповідно до гуманітарних стандартів з метою розвитку українських неурядових організацій, організацій громадянського суспільства (далі – ГО).

Що у планах?

Дві громадські організації мають можливість отримати міні-гранти (до 10000 USD кожний) для реалізації власних проєктів у сфері захисту.

Організації повинні подати пропозицію з визначеними активностями у сфері захисту – надання інформації, правничої допомоги населенню (консультації та складання документів, у тому числі з питань нерухомості та майна), надання непродуктової цільової допомоги, психосоціальна підтримка, соціальний супровід, підтримка осіб, що зазнали гендерно-зумовленого насильства (ГЗН), кейс менеджмент, робота з місцевою владою з підсилення їх спроможності. Робота у сфері протимінної діяльності буде перевагою.

Категорії населення для отримання допомогои в рамках міні-гранту: літні громадяни та люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи (ВПО), місцеве населення у прифронтових громадах, багатодітні родини, особи, що самостійно виховують дітей до 16 років, ветерани війни та члени їх сімей, особи, що зазнали гендерно-зумовленого насильства.

Вимоги конкурсу до ГО:

  1. Зареєстрована в установленому законодавством України порядку та має всі необхідні документи (виписка з ЄДРПОУ, Статут, довідка про неприбутковість);
  2. Має відкритий банківський рахунок (валюта – гривня);
  3. Має працювати в Харківській області;                                                                               
  4. Має мати підтверджену історію роботи хоча б один рік; 
  5. Має надати проєктну пропозицію (в довільній формі) з описом проєкту, обсягом робіт, часовими рамками імплементації (не довше ніж 31 серпня 2024 року) та таргетованою категорією населення; 
  6. Має надати бюджетну пропозицію.

Переможців обиратимемо на конкурсній основі комісією від ГО “АСУ” та IRC  за принципом порядку надсилання конкурсантами заявок з документами (хто надішле заявку першим матиме пріоритет).

Надсилайте заявки, бюджет, разом зі скан-копіями документів, зазначених у п. 1 на електронну адресу: info@uda.org.ua, з темою листа «Міні-грант».

Кінцевий термін подачі заявок на конкурс – 28 травня 2024 р.


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційні сторінці Facebook.
Останні новини Асоціації читайте у розділі >> Останні події.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *