Допомога постраждалим від вибухонебезпечних предметів

З 24 лютого 2022 року, коли розпочалось широкомасштабне вторгнення рф, по травень 2023 року Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) зафіксувало 24 012 жертв серед цивільного населення в країні, з яких 8 895 загиблих і 15 117 поранених.

Дані показники ґрунтуються на даних, які УВКПЛ змогло отримати після власної верифікації конкретного випадку. Причиною цього є відсутність у ООН повноцінного доступу до районів ведення активних бойових дій та територій, які тимчасово окуповані рф. Реальна кількість жертв від агресії, на жаль, є значно вищою.

У зв’язку з ситуацією, яка склалась в Україні, Асоціація саперів України продовжує надання грошової допомоги громадянам, постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметів (ВНП). На сьогодні кошти у розмірі близько 16 000 грн на одну людину вже отримало 100 осіб. Допомога надається постраждалим із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Вінницької та Херсонської областей у рамках реалізації проєкту в партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією International Rescue Committee.

Тому якщо Ви або Ваші знайомі постраждали від вибухонебезпечних предметів, отримали поранення та травми, то Ви можете звернутись за домогою через спеціальну форму на нашому сайті. Заповніть заявку і наші гуманітарні координатори обов’язково з Вами зв’яжуться для уточнення всіх деталей.

На сторінці подання заявки “АСУ допомагає” також зібрана вся необхідна інформація щодо допомоги та умови її отримання, радимо з нею ознайомитись перед заповненням заявки. Хочемо відзначити, що ця заявка є лише першим кроком для реєстрації особи на допомогу.


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційні сторінці Facebook.
Останні новини Асоціації читайте у розділі >> Останні події.

2 думки про “Допомога постраждалим від вибухонебезпечних предметів”

 1. Павел Кривда

  Добрий день.я подавал вам заявку еще осенью,подскажите она еще в силе?документы пересылал вам,сказали подождать…

  1. Асоціація саперів України

   Вітаємо, Павле.
   Так, все в силі, Ви стоїте в загальній черзі на отримання допомоги. Вона буде найближчим часом

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *