фото для уваги - пресконференція АСУ

Пресконференція Асоціації саперів України в Укрінформі

3 липня 2023 р. о 14:00 в Укрінформі відбудеться пресконференція на тему: «Гуманітарна протимінна діяльність в Україні. Проблеми та шляхи вирішення».

Організатори: ГО «Асоціація саперів України»

Учасники: Тимур Пістрюга – голова правління ГО «Асоціація саперів України»; Ірина Кустовська – проєктна менеджерка організації, напрям – гуманітарне розмінування; Світлана Немцова – проєктна менеджерка організації, напрям – надання допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВПН); Сергій Чуткий – керівник напряму навчання населення щодо попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (Explosive Ordnance Risk Education-EORE) організації.
Модератор: Валентина Бикова, EORE-інструктор ГО «Асоціація саперів України».

Привід: Внаслідок російської агресії Україна стала найбільш замінованою державою у світі. Станом на зараз 175 тисяч квадратних кілометрів нашої країни (майже 29% території) є потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами (ВНП) і потребують щонайменше проведення нетехнічного та технічного обстеження територій (процеси гуманітарного розмінування).

АСУ пресконференція в укрінформ

Питання для обговорення:
1. Протимінна діяльність також включає в себе навчання щодо попередження ризиків від ВНП цивільного населення, яке потребують наразі всі без виключення регіони України.
2. Ще одна складова  протимінної діяльності – надання допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів (Mine Victim Assistance – MVA). Наразі Асоціація саперів України у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією International Rescue Committee та з UN OCHA реалізує два проєкти щодо надання допомоги найбільш постраждалим внаслідок війни громадам.

Довідково: Громадська організація «Асоціація саперів України» (АСУ) – «Ukrainian Deminers Association» (UDA) була створена у листопаді 2018 року. Працює в усіх регіонах України, крім тимчасово окупованих. Головні цілі: реалізація проєктів у сфері протимінної діяльності (гуманітарне розмінування, EORE, MVA), виконує інші проєкти у сфері безпеки (зокрема, готовність та захист населення під час конфлікту/війни), громадській контроль за протимінною діяльністю в Україні; сприяння у розвитку законодавства ПМД; розробка та впровадження навчальних програм тощо.

Асоціацією підписано 31 Меморандум, Угод про партнерство, співпрацю та грантові угоди з донорами, державними органами, міжнародними та національними неурядовими організаціями, у тому числі: Держдепартаментом США, Посольством США в Україні, USAID, UNDP (Програма розвитку ООН), Управлінням ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine, UHF (Ukraine Humanitarian Fund), Mines Advisory Group, Norwegian Peoples Aid, Save the Children in Ukraine, International Rescue Committee, ALPS Resilience та іншими.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) – онлайн (Zoom). Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: editor.vib@gmail.com
Акредитація триватиме до 17:00, 30 червня  2023 р.,  для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання, контактні дані.

Захід транслюватиметься на сайті Укрінформу та YouTube-каналі Укрінформу *
* Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос. 

Пресконференція відбудеться в Укрінформі

IRS logo

Захід відбувається за підтримки міжнародної гуманітарної організації International Rescue Committee


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційні сторінці Facebook.
Останні новини Асоціації читайте у розділі Останні події.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *