Голова правління АСУ на донорській конференції у Загребі на фоні стенду про захід

АСУ на Міжнародній конференції з гуманітарного розмінування

На минулому тижні в столиці Хорватії відбулась Міжнародна донорська конференція з гуманітарного розмінування в Україні.

Чому вона важлива для України:

По-перше, в Загребі Перший віце-прем’єр міністр, Міністр економіки України Юлія Свириденко та Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович підписали міжурядову угоду про співробітництво у сфері протимінної діяльності (ПМД). Хорватія має позитивний досвід у вирішенні проблем у протимінній діяльності і, насамперед, з механічного розмінування. Тобто Хорватія готова ділитися досвідом у протимінній діяльності з Україною;

По-друге, це майданчик кооперації, взаємодії та розвитку відносин між основними стейкхолдерами України в сфері ПМД та донорами;

По-третє, багато країн підтвердили свою подальшу підтримку Україні, а також були оприлюднені окремі плани країн-партнерів та міжнародних організацій на 2024 рік.

ГО “Асоціація саперів України” була активним учасником Міжнародної конференції. Керівник організації Тимур Пістрюга наголошував на важливості для українців локалізації у сфері ПМД.

В рамках Міжнародної донорської конференції у Загребі також була змога познайомитися з продукцією DOK-ING.

Учасникам заходу було продемонстровано спроможність у розмінуванні MV-4, MV-10 та MV-4 Scorpion. Крім того, в конференц-залі учасники Міжнародної конференції мали змогу обговорити механічне розмінування в Україні та хорватський досвід такого розмінування. Голова правління ГО “Асоціація саперів України” наголосив на необхідності активізації заходів з механічного розмінування у гуманітарній протимінній діяльності України.

продукція DOK-ING

Приємно, що на активах Dok-Ing вже зібрано декілька роботехнічних EOD комплексів, які вже в найближчій переспективі допоможуть розміновувати нашу землю.

Ми вдячні партнерам за співпрацю та допомогу в очищенні Українських земель.


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Останні новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *