представники АСУ на сцені виставки у сфері безпеки SECURITY 2.0, на фоні великого банеру виставки

Підсумки виставки у сфері безпеки SECURITY 2.0

На початку жовтня в Києві відбулась перша значна подія у сфері безпеки з початку повномасштабної війни – виставка SECURITY 2.0.
Основною метою проведення виставки було: демонстрація та ознайомлення з новітніми розробками і технологіями, створити майданчик для зустрічі провідних компаній та фахівців індустрії безпеки, майбутнього розвитку служб швидкого реагування, транскордонного співробітництва, захисту критичної інфраструктури, майбутнього міського середовища, захисту цифрових активів. А також допомага бізнесам і державі встановлювати нові контакти у пошуку оптимальних рішень для вирішення поточних завдань, що стоять сьогодні перед багатьма підприємствами і компаніями щодо розвитку сучасних систем захисту безпеки.

Виставка у сфері безпеки Security 2.0

ГО “Асоціація саперів України” (АСУ) була одним з організаторів виставки та приймала в ній активну участь. На початку другого дня виставки Голова Асоціації саперів України Тимур ПІСТРЮГА виступив із вступним словом разом із заступником міністра економіки Ігорем БЕЗКАРАВАЙНИМ та директором із зовнішніх зв`язків ГС “Ліга оборонних підприємств України” Юлією ВИСОЦЬКОЮ.

В рамках “Форуму розмінування територій України. Сучасні технології та обладнання” АСУ провела власну панель, яку модерували Голова АСУ Тимур Пістрюга та Менеджер з контролю якості АСУ Ірина Кустовська. На панелі були представлені різні новітні розробки у сфері протимінної діяльності, в тому числі з гуманітарного розмінування.

Асоціація саперів України - виставка у сфері безпеки SECURITY 2.0

Разом з тим, окремо була проведена панельна дискусія провідних експертів ринку гуманітарного розмінування. Серед експертів були запрошені, зокрема:

– Євген ЗУБАРЕВСЬКИЙ, представник секретаріату Національного органу з питань протимінної діяльності Міністерства оборони України – Протимінна діяльність в умовах російської агресії;
– Ігор БЕЗКАРАВАЙНИЙ, заступник міністра економіки;
– Олександр ЛОБОВ, спеціаліст з протимінної діяльності UNDP Ukraine – Протимінна діяльність в Україні. Виклики та стратегія;
– Денис ГОЛОВЕЦЬКИЙ, заступник голови представництва Halo Trust (з операційної частини) – Досягнення Хало Траст Україна.
– Тимур ПІСТРЮГА, голова Асоціації саперів України.

В цілому наша команда задоволена взаємодією учасників виставки, результатами кооперації та увагою учасників до важливої тематики виставки. Крім того, ми здобули безцінний досвід у організації такої масштабної всеукраїнської події.

Асоціація саперів України щиро вдячна всім партнерам, експертам та учасникам виставки!


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Останні новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *