Розширення сертифікації АСУ, 3 тредставники АСУ тримають нові сертифікати

Розширення сертифікації ГО «АСУ» з гуманітарного розмінування

Ми раді повідомити, що ГО “Асоціація саперів України” (ГО “АСУ”) пройшла черговий етап розширення сертифікації і отримала ще 3 сертифікати відповідності з процесів гуманітарного розмінування. Ми розширили сфери сертифікації на такі процеси як: Технічне обстеження, Очищення району ведення бойових дій та Розмінування вручну.

Отримання цих сертифікатів визначає новий рівень професійного зростання та підтверджує високий ступінь відповідальності й компетентності оператора.

Забруднення територій вибухонебезпечними предметами є критичною проблемою, що виникла внаслідок воєнних дій. Міни та снаряди, що не розірвалися, становлять загрозу для здоров’я та життя людей, а також перешкоджають повноцінному економічному розвитку на забруднених територіях.
Вже в серпні цього року буде розгорнуто групи гуманітарного розмінування на пріоритетних ділянках постраждалих внаслідок війни громад.

Розширення сертифікації в Центрі протимінної діяльності

Дякуємо Центру протимінної діяльності за професійний підхід до сертифікаційного процесу. Дякуємо нашому стратегічному партнеру MAG Ukraine та Уряду Канади за підтримку.

На фото нижче видно сам процес проведення сертифікації саперів та медиків ГО “АСУ”. Побачити більше фотографій можна в нашій галереї.

групове фото - 10 саперів АСУ в пісочній формі
Сапери ГО “АСУ”
медичний інструктаж саперів перед роботою
Інструктаж саперів
сапери снаряджаються перед роботою
Спорядження
4 сапери працюють в полі
Процес розмінування
3 сапери працюють в полі з металодекторами
Процес розмінування
сапери в полі тренуються надавати першу медичну допомогу
Надання першої медичної допомоги

Ми не зупиняємося на досягнутому і вже зараз дивимося на розширення сертифікації з інших процесів протимінної діяльності.
Зробимо Україну безпечною разом!


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Свіжі новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *