EORE сесія результати. Results of the EORE sessions

Результати навчальної роботи АСУ з протимінної діяльності

Протягом червня цього року наша організація активно впроваджуала проєкт «Невідкладна відповідь з протимінної діяльності» у партнерстві з міжнародною організацією Save the Children in Ukraine. У цій статті ми надаємо проміжні результати за проробленою роботою.

В рамках проєкту сертифіковані інструктори ГО АСУ провели низку живих навчальних сесій з попередження населення щодо ризиків від мін та інших вибухонебезпечних предметів (EORE). Сесеії проводились на підконтрольній уряду України територіях Миколаївської та Херсонської областей.

Основною цільовою аудиторією були не лише дорослі (вчителі та батьки), а й діти шкільного віку. Загалом протягом місяця було проведено 99 сесій, на яких обсяг бенефіціарів сягнув 1675 осіб, з яких 1393 дітей.

Під час навчальних сесій інструктори АСУ формують у дітей безпекове мислення, змінюючи поведінку дітей на безпечну при можливому зіткненні із бездоглядними та підозрілими предметами, що можуть бути вибухонебезпечними.

EORE сесія в школі - результати АСУ

Варто зазначити, що інструктори ГО АСУ проводять навчальні сесії виключно в будівлях, які обладнані бомбосховищами, або безпечними укриттями, а під час оголошення повітряної тривоги негайно припиняють навчальний процес та діють згідно з протоколом закладу, де проводяться навчальні сесії, продовжуючи навчання в укритті.

урок в укритті, асоціація саперів України

8-9 червня 2023 року у Києві також відбувся дводенний тренінг для інструкторів «Захист дітей у надзвичайних ситуаціях. Сейфгардінг. Психосоціальна підтримка та перша психологічна допомога». Тренінг проводили представники міжнародної організації Save the Children in Ukraine. Основною метою тренінгу було інформування (з відповідними нагляними метеріалами (постерами, лифлетами, кліп-бордами)), діючих інсткуторів про захист дітей у надзвичайних ситуаціях. В результаті 9 інструкторів ГО АСУ отримали нові знання та відповідні сертифікати.

У період імплементації проєкту, у Миколаївській області сертифіковані інструктори АСУ провели адаптовані сесії EORE для дітей з обмеженими можливостями та спеціальними потребами в навчанні, у тому числі для дітей з аутизмом.

Крім того, у цей період розпочалась розробка Гри з безпечної поведінки для дітей. Результати цієї гри ми обов’язково оприлюднимо по її впровадженню.


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Останні новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *