Проєкт Асоціації саперів України «Онлайн безпека»

Асоціація саперів України перейшла до 2 етапу виконання проєкту «Практичний навчальний модуль «Онлайн безпека» – його інтеграція у шкільну програму в рамках реформи «Нова українська школа». Мета проєкту – підвищення рівня кваліфікації педагогічного персоналу з питань інформаційної безпеки та подальша передача навчального курсу до інститутів підвищення кваліфікації.  

В рамках цього, в офісі організації відбулась робоча зустріч  проєктного менеджменту Асоціації саперів України з представниками Посольства США. В ході зустрічі, сертифікований тренер з кібергігієни Алла Глєбова представила новостворений посібник «Онлайн безпека», керівник організації продемонстрував роботу нової навчальної платформи «Онлайн безпека». Під час переговорів були обговорені подальші кроки реалізації проєкту і перспективи його розвитку в рамках сприяння реалізації реформи освіти і науки України.

Набуті знання і навички дозволять вчителям проводити інформування учнів шкіл щодо онлайн безпеки. Курс розрахований на 30 годин онлайн навчання. Все що потрібно педагогу –  це зареєструватись за посиланням: https://onlinesafety.web.app/ та у зручний для себе час пройти онлайн курс. Усі педагоги, які успішно пройдуть курс, отримають відповідний сертифікат (генерується автоматично) та необхідну навчально-методичну літературу. Після успішної реалізації пілотного проєкту навчальний курс буде направлений до Інституту модернізації змісту освіти.

Навчання розпочнеться 15 грудня 2021 року. Кількість педагогів, які отримають доступ до навчання –  240 осіб. Тому не зволікайте, починайте реєстрацію вже 15 грудня.

Посольство США в Україні

Реалізація проєкту Асоціації саперів України стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *