Тиждень мінної просвіти на прифронтових територіях

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки ГО «Асоціація саперів України»  спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України провели «Тиждень мінної просвіти».  В рамках цього заходу, у період 7-9 квітня 2021 року представники Асоціації та Міністерства завітали до міст Торецьк Донецької області, селища міського типу Станиця Луганська та міста Щастя Луганської області.

Представники Асоціації та Міністерства, до яких також приєднались працівники ДСНС провели ряд зустрічей з керівництвом ВЦА Донецької та Луганської областей, працівниками підприємств критичної інфраструктури, відвідали школи вздовж лінії розмежування. Були проведені сесії з навчання щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів з дорослими та дітьми, передана необхідна література (інформаційні брошури, посібники «Мінна небезпека» для вчителів та працюючого населення, дитячі комікси щодо правильної поведінки в умовах ризиків від мін та ВНП). Загальна кількість людей, які пройшли EORE  сесії – 228 людини, з них: 159 – дітей та 69 – дорослих.

Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть населенню прифронтових населених пунктів підвищити рівень безпеки в регіоні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *