Проєкт “Очистимо Донбас разом!”

приват банк підтримати

Отримувач: ГО “Асоціація саперів України”

ЄДРПОУ: 42631173

Рахунок IBAN:
UA793052990000026008016812878

МФО:
305299 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

ЄДРПОУ банку:
14360570

Призначення платежу: “Благодійний внесок до Асоціації саперів України від …”

Ви можете перерахувати кошти електронним плетежем з будь-якого українського або іноземного банку.

visa
Поділитися у Facebook

   Асоціація саперів України просить підтримати вкрай важливий для нашої держави гуманітарний проєкт «Очистимо Донбас разом!». Проэкт спрямований на очищення сільськогосподарських земель від вибухонебезпечних предметів (ВНП) звільнених територій на сході України.

   В результаті військових дій тільки на підконтрольній урядом території Донецької та Луганської областей 700 000 га забруднені ВНП. А це, більшою частиною, сільськогосподарські землі, які годують місцеві громади, дають роботу та хліб сім’ям наших співгромадян. За кількістю жертв від мін та ВНП Україна посідає 4 місце у світі після Афганістану, Малі та Ємену.

   У 2021 році вперше в історії України розпочалась реалізація краудфандингового проєкту «Очистимо Донбас разом!» (#ОчистимоДонбасРазом). Дякуючи партнерам та благодійникам (Канадсько-Українська Фундація, Європейський Союз, ІСАР «Єднання», Ротарі Україна), а також небайдужим громадянам у 2021 році вдалось зібрати суму на розмінування 2 000 000 кв. метрів сільськогосподарських полів на сході України.

   «Очистимо Донбас разом!» отримав народне визнання та 30 листопада 2021 року проєкт здобув відзнаку – «Інформаційна кампанія року».

   Під кінець року перше сільськогосподарське поле в рамках проєкту було очищено – в районі н.п. Виноградне (Маріупольська територіальна громада). Хоча поле відносно не велике, але виявилось досить складним для гуманітарного розмінування. Погодні умови м’яко кажучи зовсім не сприяли розмінуванню, безпекову обстановку на Маріупольському напрямі залишається загостреною. На очищення цього поля група розмінування потратила тривалий час. Наразі поле готується для зовнішнього контроля якості з подальшою офіційною передачею органам місцевого самоврядування.

   З приходом весни наші сапери швидко розмінують інші поля в рамках першого етапу «Очистимо Донбас разом!». А поки Асоціація саперів України продовжує збирати кошти на наступні 20 гектарів української землі.

Що це дасть Україні:

 • Врятовані життя наших співгромадян, дітей та дорослих;
 • 40 т хліба, 400 т овочів;
 • Харчування більш ніж 1500 жителів місцевих громад;
 • Підтримка наших співгромадян, які опинилися у важкій життєвій ситуації, а значить це ще один крок до єдності та формування свідомої єдиної нації.

Кожний меценат і благодійник, які підтримають проєкт від 400 грн. і вище отримають Сертифікати про очищення землі.

Клаптик за клаптиком і ми очистимо Україну від вибухонебезпечних наслідків війни!

Спільно. Разом. Лише так ми можемо вже сьогодні долати всі наслідки війни та, зрештою, зробити землі України безпечними для українців.

Контакти

Зв’язатись з нами

  Наші останні події

  конкурс

  Асоціація саперів України оголошує конкурс!

  В рамках конкурсу Асоціація саперів України надає допомогу відповідно до гуманітарних стандартів з метою розвитку українських неурядових організацій, організацій громадянського суспільства, а також волонтерські групи…

  Читати »
  Тендери Асоціації саперів України