Асоціація саперів України запустила широкомасштабний проект «Очистимо Донбас разом!»

Вперше в історії України запускається широкомасштабний проект «Очистимо Донбас разом!» (https://www.peoplesproject.com/ochistimo-donbas-razom/ )Проект спрямований на очищення українських земель на Сході України від мін та вибухонебезпечних предметів, що збереже життя та здоров’я українців.

На сьогодні близько 700 000 гектарів лише підконтрольної території Донецької та Луганської областей України забруднені вибухонебезпечними предметами. За кількістю жертв від них Україна вже посіла 3 місце у світі після Афганістану та Малі. Статистика за 2020 рік у порівняні із 2019 роком погіршилась майже на 30%!

Кожен метр української землі мусить бути безпечним. Це наша земля, і кому, окрім нас, дбати про неї?!

Звертаємось до кожного небайдужого до долі України громадянина, кожного патріота та доброчинця з проханням підтримати проект «Очистимо Донбас разом!» Ми гарантуємо, що вклад кожного буде використаний за призначенням і ми відзвітуємося перед кожним.

Проєкт Асоціації саперів України «Очистимо Донбас разом» спільно з Центром волонтерів People’s Project організований у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Європейського Союзу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *