Черговий проєкт Асоціації саперів України – «Навчальні курси з безпеки життя для К-12» доходить кінця. Ми раді поділиться його попередніми результатами та досягненнями.
Основною цільовою аудиторією проєкту є педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, а також опосередковано діти шкільного віку.
Час імплементації проєкту: червень 2022 – січень 2023 р.
Протягом 8 місяців наша команда працювала над 4 основними завданнями:
1) Оновлення навчального онлайн-курсу EORE відповідно до нових реалій в Україниі щодо мін та інших вибухонебезпечних предметів.
Для цього експерти АСУ провели кілька онлайн-зустрічей, щоб внести зміни до шкільних навчальних програм відповідно до ситуації, я склалась в Україні. Зустрічі проводились згідно з вимогами Міністерства освіти і науки України.
Після успішного оновлення курсу – відбулося 7 живих EORE сесій в навчальних закладах Києва, Чернігова, Прилук, Хмельницького, а також у містечках Київської та Хмельницької областей.
2) Розміщення оновленого EORE курсу на українській платформі Prometheus.
З 28 липня онлайн-курс EORE було оприлюднено на платформі. Загальна кількість зареєстрованих на курс за 6 місяців сягнула близько 60 000 осіб, половина з яких успішно закінчили курс і отримали сертифікати.
3) Створення нового «Навчального курсу із захисту життя для K-12», включаючи практичні відеоматеріали.
У серпні 2022 року було завершено написання посібника “Начання захисту життя”, за авторством експерта з безпеки АСУ Ігоря Резніченка. Посібник затвердженого Міністерством освіти і науки України, а також він отримав гриф ІМЗО «Схвалено для використання у освітньому процесі».
За його мотивами також було розроблено онлайн-курс “Навчальний курс із безпеки життя” та розміщено на нашій новій навчальній онлайн-платформі. Загальна кількість учасників, зареєстрованих на курс становить більше 1100 осіб, 60% з яких успішно закінчили навчання та отримали сертифікати. Найбільший інтерес до курсу проявили такі області України: Сумська, Черкаська, Запорізька, Херсонська та Полтавська.
Крім того, експерти АСУ провели декілька майстер-класів у Київських школах з метою відпрацювання алгоритму безпечної поведінки при несподіваному ракетно-бомбовому ударі, у тому числі евакуації у безпечне місце. Під час майстер-класів школам було надано 200 надрукованих примірників посібника.
4) Створення та розробка нової сучасної навчальної онлайн-платформи.
2 грудня 2022 року відбувся запуск нової навчальної платформи АСУ. З моменту відкриття загальна кількість користувачів платформи досягла – 1500 осіб. Вона є зручною і легкою у користуванні для всіх вікових груп, будь-де та будь-коли.
Всі завдання у навчальному проєкті були успішно виконані. Однак головна мета для Асоціації завжди – це збереження життів, шляхом інформування про безпечну поведінку якомога більшої кількості українців. Загальна кількість прямих бенефіціарів цього проекту склала близко 31 000 осіб.
Вся команда Асоціації продовжує працювати для захисту України та її населення.
Цей проект став можливим завдяки Державному департаменту США та Посольству США в Україні. Ми щиро вдячні нашим партнерам за фінансову підтримку.
Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційні сторінці Facebook.
Останні новини Асоціації читайте у розділі -> Останні події.