Навчальний курс діти

Навчальний курс «Мінна небезпека» для вчителів шкіл стартував!

5 жовтня 2020 року стартує навчальний курс онлайн «Мінна небезпека» для вчителів загальноосвітніх шкіл. Вже сьогодні визначені класні керівники 5-11 класів з п’яти міст України: Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Дніпро та Київ розпочнуть навчання в рамках пілотного проекту Асоціації саперів України «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки».

Символічно, що початок навчального курсу відбувається після святкування в Україні Дня вчителя. Асоціація саперів України щиро вітає всіх вчителів з професійним святом. Ця професія поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Бажаємо Вам успіхів у цій нелегкій праці.

Навчальну платформу розробила вітчизняна ІТ-компанії Front&Back. Використання навчальної платформи буде здійснюватися через офіційний веб-сайт Асоціації. До виконання проекту також долучені американські партнери: компанія Spilna Mova, яка проводить грантовий моніторинг та відповідає за міжнародну співпрацю за грантовим завданням; компанія Risk and Strategic Management допомагає у створенні навчальних відео матеріалів. Дякуємо нашим партнерам за внесок та маємо надію, що плідна співпраця буде продовжуватися в майбутньому.

Асоціація саперів України висловлює подяку Міністерству освіти та науки за сприяння у реалізації проекту. 

Сподіваємось, за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

Посольство США в Україні

Реалізація проекту Асоціації саперів України, який спрямований на збереження життя українців, стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

Підписуйтесь на нашу сторінку Facebook та слідкуйте за останніми подіями Асоціації.

1 думки про “Навчальний курс «Мінна небезпека» для вчителів шкіл стартував!”

  1. З 17 по 20 серпня 2020 року відбувся розроблений Міністерством освіти і науки України разом з Британською Радою в Україні онлайн курс для методистів англійської мови обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми: «Remote teacher training for INSETT methodologists» («Дистанційне навчання англійської мови»). Учасники дистанційного курсу познайомилися з цікавими онлайн ресурсами Британської ради; з основами дистанційного навчання TTT та STT; з методикою щодо розвитку навичок говоріння та слухання в Інтернеті. Онлайн курс спрямований на усвідомлення основних принципів та понять дистанційного навчання й опанування уміннями, необхідними для організації якісної підготовки вчителів до дистанційного навчання учнів в умовах карантину.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *