5 жовтня 2020 року стартує навчальний курс онлайн «Мінна небезпека» для вчителів загальноосвітніх шкіл. Вже сьогодні визначені класні керівники 5-11 класів з п’яти міст України: Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Дніпро та Київ розпочнуть навчання в рамках пілотного проекту Асоціації саперів України «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки».
Символічно, що початок навчального курсу відбувається після святкування в Україні Дня вчителя. Асоціація саперів України щиро вітає всіх вчителів з професійним святом. Ця професія поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Бажаємо Вам успіхів у цій нелегкій праці.
Навчальну платформу розробила вітчизняна ІТ-компанії Front&Back. Використання навчальної платформи буде здійснюватися через офіційний веб-сайт Асоціації. До виконання проекту також долучені американські партнери: компанія Spilna Mova, яка проводить грантовий моніторинг та відповідає за міжнародну співпрацю за грантовим завданням; компанія Risk and Strategic Management допомагає у створенні навчальних відео матеріалів. Дякуємо нашим партнерам за внесок та маємо надію, що плідна співпраця буде продовжуватися в майбутньому.
Асоціація саперів України висловлює подяку Міністерству освіти та науки за сприяння у реалізації проекту.
Сподіваємось, за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

Реалізація проекту Асоціації саперів України, який спрямований на збереження життя українців, стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.
Підписуйтесь на нашу сторінку Facebook та слідкуйте за останніми подіями Асоціації.
З 17 по 20 серпня 2020 року відбувся розроблений Міністерством освіти і науки України разом з Британською Радою в Україні онлайн курс для методистів англійської мови обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми: «Remote teacher training for INSETT methodologists» («Дистанційне навчання англійської мови»). Учасники дистанційного курсу познайомилися з цікавими онлайн ресурсами Британської ради; з основами дистанційного навчання TTT та STT; з методикою щодо розвитку навичок говоріння та слухання в Інтернеті. Онлайн курс спрямований на усвідомлення основних принципів та понять дистанційного навчання й опанування уміннями, необхідними для організації якісної підготовки вчителів до дистанційного навчання учнів в умовах карантину.
Дякуємо за інформацію! Це справді важливий процес для отримання відповідних вмінь, знань та навичок для вчителів. Особливо в період обмежувальних заходів пов’язаних із пандемією Covid-19 і тим паче в інформаційну епоху.