Індивідуальна допомога від Асоціації саперів України

З початком широкомасштабної війни РФ проти України Асоціація саперів України виступила з ініціативою та переорієнтувала діючі проєкти з гуманітарного розмінування на допомогу постраждалим.

Ми працюємо разом із нашими партнерами-виконавцями – організацією осіб з інвалідністю «AirLight» та благодійним фондом «Благочестя».

За місяць  Асоціація саперів України вже надала індивідуальну допомогу 1976 різним категоріям постраждалим внаслідок війни людям.

Зокрема, за областями:

Дніпропетровська – 3;

Донецька – 235;

Запорізька – 5;

Житомирська – 10;

Київська (в т.ч. Київ) – 736;

Луганська – 25;

Миколаївська – 394;

Сумська – 122;

Харківська – 446.

Індивідуальна допомога, насамперед, передбачає: продукти харчування, ліки, засоби гігієни, грошові перекази, а також логістичне забезпечення постачання гуманітарних вантажів. Разом із колегами ми активно працюємо над розширенням географії допомоги (насамперед, це буде Чернігівщина) та спроможність виконання завдань (за рахунок нової волонтерської мережі).

Також ми створили два гуманітарні маршрути Чернівці – Київ та Полтава – Харків, які доставляють гуманітарну допомогу для найбільш вразливої категорії населення у Києві (Київський області) та Харкові та евакуюють людей до Чернівецької області та Полтави відповідно. На сьогодні ми вже евакуювали 40 людей постраждалих внаслідок війни (31 особу до Чернівецької області та 9 осіб до Полтави). Якщо є потреби в цьому питанні – пишіть нам в особисті або на пошту ua.deminers@gmail.com.

Наші координатори вже прийняли близько 1000 дзвінків щодо запитів про допомогу.

Працюємо далі заради українців!

Реалізація проєкту Асоціації саперів України стала можливою завдяки фінансовій підтримці Ukraine Humanitarian Fund OCHA.

21 думки про “Індивідуальна допомога від Асоціації саперів України”

   1. Доброго дня, я подав заявку на допомогу ВПО, як довго чекати чи схвалили , чи відхилили моє прохання про допомогу

    1. Катерина, вітаємо. Ви чи родичі літньої людини можете зареєструвати її самі у формі реєстрації. Просто відмітьте, що реєструєте не себе.
     Зверніть увагу, що зараз допомога надається тільки пораненим від вибухонебезпечних предметів.

 1. Доброго дня чи можна дізнатися про запис на фінансову допомогу від вашої організації для ВПО, чи вона ще є?

 2. Доброго дня,батьки пенсіонери оформлювали допомогу,але батько втратив номер телефону на який повинен був прийти переказ,що робити?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *