форум

Запрошуємо на безпековий форум 17 травня, Київ

24 лютого 2022 року назавжди розділило наше життя на до і після. Війна, що охопила країну, зруйнувала розуміння простору, часу, сенсу та безпеки у понад 40 млн українців. Приголомшивши світ єдністю, незламністю, людяністю, ми зробили свій вибір — Перемога і життя у вільній Україні. Рік, що минув, став викликом для кожного з нас. Весь цей час ми виборюємо свободу, право визначати власне майбутнє. На передовій — воюємо з окупантами за нашу землю. На деокупованих територіях — посилюємо українські наративи та ідентичність. В тилу — тримаємо економічний фронт, відбудовуємо житло та інфраструктуру, оремо та засіваємо поля. Війна з РФ наочно та болюче показала нам уразливі місця у сфері безпеки критичної інфраструктури, промислових об’єктів, сектору АПК, житлових об’єктів.

17 травня ц.р. в Києві фахівці з галузі безпеки обговорюватимуть безпеку критичної інфраструктури та гуманітарну протимінну діяльність на Форумі «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність»

Форум покликаний об’єднати експертів галузі безпеки заради нашої спільної перемоги і обговорити питання відновлення безпеки життєдіяльності в країні, відновлення та захист об’єктів критичної інфраструктури, промисловості та енергетики, повернути повноцінне життя на деокуповані території, зокрема до сільгоспугідь, що є вкрай важливим для продовольчої безпеки України та світу.

Представники уряду, галузевих об’єднань, виробників, постачальників обладнання та рішень всесвітньо відомих брендів зберуться на форумі для обговорення наступних питань:

  • Технології та рішення для захисту критичної інфраструктури.
    Підвищення безпеки критичної інфраструктури — один з пріоритетних на сьогодні напрямів, адже безпосередньо впливає на національну безпеку України. Учасники презентуватимуть та обговорюватимуть сучасні технології та технічні засоби для забезпечення безпеки критичної інфраструктури, аудит та оцінку її безпеки, убезпечення від несанкціонованого втручання, своєчасне виявлення загроз, запобігання та нейтралізацію фізичних та кіберзагроз.
  • Комплексна безпека промисловості та енергетики.
    Енергетика – одна зі стратегічно важливих галузей економіки України, від безпечного, стабільного функціонування та сталого розвитку якої залежать життєдіяльність та якість більшості сфер життя суспільства, а також безпосередньо добробут громадян. Вагоме значення наш енергетичний сектор має і у глобальному вимірі, адже Україна відіграє важливу роль у забезпеченні енергетичної безпеки всього європейського континенту. Внаслідок безжальних російських атак було пошкоджено або зруйновано до 60% енергетичних об’єктів України. Тому необхідно відновлювати енергетичну систему України, модернізувати її, враховуючи ризики, які продемонструвала війна. Форум презентує сучасні технічні засоби та обладнання для забезпечення безпеки, протипожежного і техногенного захисту промисловості та енергетичного сектору.
  • Безпека життя. Протимінна діяльність.
    За оцінками експертів, на кінець січня 2023 року в Україні заміновано близько 250 000 кв. км, для розмінування яких, за оптимістичними прогнозами, знадобиться близько 10 років. Найбільш постраждалим від діяльності російських мінерів є український агросектор. Наша держава, будучи аграрною країною, вже цього року відчула катастрофічні наслідки мінувань, і не може чекати роками на розмінування. Аби повернути повноцінне життя на деокуповані території, зокрема, до сільгоспугідь, їх необхідно очистити від вибухонебезпечних предметів. Але для цього бракує навченого персоналу та відповідної техніки. Прискорення процесу розмінування надасть можливість швидше відновити економіку країни, промисловість та аграрне підприємництво, зберегти життя людей. На форумі обговорюватимуться проблеми функціонування ринку гуманітарної протимінної діяльності в країні, демонструватиметься найсучасніше протимінне обладнання, а також відбудеться навчання від фахівців Асоціації саперів України.

Форум «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність» проходитиме за підтримки та участі: Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації УкраїниДСНС УкраїниГО “Асоціація саперів України”Міністерство енергетики України.

Співорганізатор — Ліга оборонних підприємств України. Інформаційний партнер — Defense Express.

До участі у форумі запрошуємо представників державних та місцевих органів влади, міністерств, відомств, територіальних громад та обласних державних адміністрацій, енергетичної та будівельної галузей, критичної інфраструктури, агросектору, транспортного сектору, профільні асоціації, міжнародні товариства та фонди, виробників та постачальників комплексних рішень з безпеки.

КОЛИ: 17 травня 2023 р.
ДЕ: Київ, конференц-центр “Mercure” (вул. Вадима Гетьмана 6).


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційні сторінці Facebook.
Останні новини Асоціації читайте у розділі >> Останні події.