Розробка навчальної онлайн платформи з «Мінної небезпеки» для вчителів завершена

В рамках реалізації пілотного проекту Асоціації саперів України «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки» фахівці вітчизняної ІТ-компанії Front&Back завершили розробку навчальної онлайн платформу з «Мінної небезпеки» для вчителів загальноосвітніх шкіл України.

Наразі навчальна платформа працює у тестовому режимі і вже на початку жовтня розпочнеться  навчальний курс для вчителів п’яти міст України (Київ, Дніпро, Краматорськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк). Компанія Front&Back буде забезпечувати технічне супроводження платформи протягом періоду виконання проекту.

Використання навчальної платформи буде здійснюватися через офіційний веб-сайт Асоціації та спеціальну веб-сторінку (відкриється у новій вкладці).

Асоціація саперів України виражає подяку директору компанії Івану Іванейчику Front&Back та компанії CleverLand, яка сприяла пошуку постачальника послуг із розробки онлайн платформи.  

Сподіваємось, за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

Посольство США в Україні

Реалізація проекту Асоціації саперів України, який спрямований на збереження життя українців стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

Підписуйтесь на нашу сторінку Facebook та слідкуйте за останніми подіями Асоціації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *