Розробка навчальної онлайн платформи з «Мінної небезпеки» для вчителів завершена

В рамках реалізації пілотного проекту Асоціації саперів України «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки» фахівці вітчизняної ІТ-компанії Front&Back завершили розробку навчальної онлайн платформу з «Мінної небезпеки» для вчителів загальноосвітніх шкіл України.

Наразі навчальна платформа працює у тестовому режимі і вже на початку жовтня розпочнеться  навчальний курс для вчителів п’яти міст України (Київ, Дніпро, Краматорськ, Маріуполь та Сєвєродонецьк). Компанія Front&Back буде забезпечувати технічне супроводження платформи протягом періоду виконання проекту.

Використання навчальної платформи буде здійснюватися через офіційний веб-сайт Асоціації та спеціальну веб-сторінку (відкриється у новій вкладці).

Асоціація саперів України виражає подяку директору компанії Івану Іванейчику Front&Back та компанії CleverLand, яка сприяла пошуку постачальника послуг із розробки онлайн платформи.  

Сподіваємось, за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

Посольство США в Україні

Реалізація проекту Асоціації саперів України, який спрямований на збереження життя українців стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

Підписуйтесь на нашу сторінку Facebook та слідкуйте за останніми подіями Асоціації.

1 думки про “Розробка навчальної онлайн платформи з «Мінної небезпеки» для вчителів завершена”

  1. Для освітян ці процеси важливі ще й тим, що наші учні подекуди знають про сучасні інформаційні технології більше за своїх вчителів. Саме тому медіаосвіта освітянської спільноти надзвичайно важлива. Ми маємо не тільки знати, які небезпеки несуть із собою цифрові технології та як на нас впливає інформаційний тиск. Надзвичайно важливо вміти захищатися від цих небезпек і користуватися можливостями, які надають медіа. І не тільки самим вміти, але й вчити цьому наших дітей. Мета курсу – мотивувати наших колег, вчителів, керівників шкіл, шкільних управлінців бачити, що світ навколо разюче змінився, став цифровим, а відтак потрібно розвивати нові медіаосвітні компетентності.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *