Міжнародна конференція “Майбутнє східної України: від гуманітарних потреб до перспектив розвитку і миру” у Вільнюсі

23 жовтня 2020 року Асоціація саперів України взяла участь у Міжнародній конференції “Майбутнє східної України: від гуманітарних потреб до перспектив розвитку і миру” (м. Вільнюс, Литва). У зв’язку із обмежувальними заходами, пов’язаними із пандемією Covid-19, конференція  проходила в онлайн форматі.

У конференції брали участь: Віце-Прем’єр-Міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, Генеральний директор європейських операцій з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейської комісії Параскеві Мічу, Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, голова офісу OCHA в Україні Ігнасіо Леон Гарсія, представники Донецької та Луганської адміністрацій, міжнародних та неурядових організацій та інші.

Генеральний директор європейських операцій з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейської комісії Параскеві Мічу

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс

Представник Асоціації саперів України зазначив, що сталий гуманітарний розвиток Сходу України неможливий без вирішення проблем з гуманітарного розмінування в цьому регіоні. Також була звернута увага на необхідність пріорітизації  діяльності щодо очистки території Донецької та Луганської областей від мін та ВНП. Містер Ігнасіо Леон Гарсія підтримав тезіс нашої організації та додав, що протимінна діяльність має два ключових аспекти: життя і здоров’я людей та соціально-економічний вплив. 

Представник Міністерства з питань реінтеграції ТОТ розповів про проекти залучення інвестицій для відновлення Донбасу, насамперед, спрямовані на розбудову інфраструктури. Було зазначено, що для відновлення Донбасу було погоджено виділення 30 млн. євро від ЄС.

Віце-Прем’єр-Міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков

Стратегічне бачення розвитку

Асоціація саперів України продовжує свою діяльність, насамперед, спрямовану на вирішення проблем держави у сфері ПМД, в т.ч. за рахунок участі у переговорах на міжнародному рівні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *