Банер - Виставка Security 2.0 з датою та місцем проведення

Запрошуємо до участі у масштабній виставці SECURITY 2.0

4 – 5 жовтня у Києві відбудеться перша масштабна подія для ринку безпеки України в умовах війни — Виставка SECURITY 2.0.

Сьогодні перед Україною гостро постало питання розробки фундаментально нової концепції безпеки. Від захисту кордону — до нових безпекових умов життєдіяльності територіальних громад, від інфраструктурних основ безпеки економіки — до реальної можливості гарантувати нашим людям захист від терору на рівні передових держав світу.

Виставка SECURITY 2.0 стане майданчиком для демонстрації безпекових інновацій, обміну ідеями та досвідом, комунікації представників державних інституцій, виробників та постачальників, професійних об’єднань, фахівців задля пошуку оптимальних рішень для завдань, що постали сьогодні перед багатьма підприємствами і компаніями.

Виставка Security 2.0 - Київ

На SECURITY 2.0 на вас очікують два дні плідної роботи виставкової експозиції й тематичних форумів, знайомство з сучасними безпековими рішеннями та обговорення тем, поставлених важкими умовами воєнного часу.

В фокусі уваги SECURITY 2.0 — сучасні технології для захисту та збереження повноцінної життєдіяльності громад, функціонування об’єктів критичної інфраструктури, промислових підприємств та сільського господарства: безпека інфраструктури, пожежна безпека, сучасні безпекові технології, кібербезпека, гуманітарне розмінування, захисні споруди цивільного захисту, засоби індивідуального захисту. Серед учасників SECURITY 2.0, а це більше 60-ти компаній — вітчизняні та міжнародні лідери ринку безпеки, серед яких: ASAP DEMO, ВСВ International, D.A.S., DigVel, Drone.ua, IQ Trading, Halo Trust, I-SEE, IT INNOVATIONS, АБ «Столичний», ТОВ «Автор», «Бакотех», «БетонЕнерго», «Відео Інтернет Технології», «Гальванотехніка», Завод ЗЗБК №1, «Інфотех», «Квертус», «КДК», «Консафеті»,  «ОЗОН-С», ТОВ «НВК Патрон Демайнінг», «Перипротект», «Плазмотехніка», «Пожмашина», «Рокстек», «Софтліст», «Телекарт-Прилад», «Трембіта», «УА-Системи», «Формаг», Харківський завод ЗІЗ, ЮНАЙТЕД  РІСЕРЧ, та інші.

SECURITY 2.0 є найпрезентабельнішою на сьогодні галузевою виставкою за участі провідних гравців ринку та урядових лідерів, керівників відомств і організацій, а також професійних спікерів та експертів. Подія продемонструє інноваційні продукти, технології та рішення у всіх ключових секторах:

  • Безпека інфраструктури. Пожежна безпека
  • Сучасні безпекові технології
  • Кібербезпека
  • Гуманітарне розмінування
  • Захисні споруди цивільного захисту
  • Засоби індивідуального захисту
розмінування територій Security 2.0

Проблемам та перспективам гуманітарної протимінної діяльності в країні присвячено дискусійну панель «Розмінування територій України. Сучасні технології та обладнання» за участі Ігоря Безкаравайного, заступника Міністра економіки України, Євгена Зубаревського, заступника керівника секретаріату Національного органу з питань протимінної діяльності Міністерства оборони України, Олександра Лобова, спеціаліста з протимінної діяльності UNDP Ukraine, Дениса Головецького, Halo Trust,  Тимура Пістрюги, Голови Асоціації саперів України та Юлії Висоцької, директора з зовнішніх звʼязків ГС «Ліга оборонних підприємств України». Модератором виступить Ірина Кустовська, представник Асоціації саперів України.

Співорганізаторами SECURITY 2.0 виступають Ліга оборонних підприємств України та Асоціація саперів України. Виставка проходитиме за підтримки та участі Міністерства економіки України,  Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, ПРООН в Україні, Українського союзу пожежної та техногенної безпеки, Асоціації ОТГ України. 

Генеральний інформаційний партнер — DefenceExpress.

Максимально глибоке охоплення ринкових викликів гарантує міцна галузева підтримка. Співорганізаторами SECURITY 2.0 виступають Ліга оборонних підприємств України та ГО “Асоціація саперів України”. Виставка проходитиме за підтримки Українського союзу пожежної та техногенної безпеки. Інформаційний партнер — Defense Express.

Інформаційні партнери — Еспресо.TV, Торгово-промислова палата України, Американська торгівельна палата в Україні, CHIP NEWS, «Бізнес та Безпека», CEO CLUB, Міжнародна бізнес-спільнота Board, Спілка Українських підприємців.

Стратегічним партнером виставки виступає компанія DigVel. 

Галузеві партнери — Екран Сістем, «БетонЕнерго», «Софтліст», АБ «Столичний».

Партнери виставки — ТОВ «НВК Патрон Демайнінг», Райффайзен Банк, Армтрак Лімітед.

Організатори SECURITY 2.0 з особливою уважністю дбають про безпеку учасників і відвідувачів виставки. Поряд з виставковим центром розташовані укриття — станція метро Шулявська, вул. О. Довженка, 10, підземний перехід. В разі повітряної тривоги по системі гучного зв’язку ми оповіщаємо учасників та відвідувачів, просимо їх покинути приміщення виставкового центру і перейти до найближчого укриття. А також нагадуємо про особисту відповідальність за власну безпеку і закликаємо не ігнорувати сигнали тривоги і прямувати до укриття. 

Участь у заході для відвідувачів безкоштовна, але необхідно отримати вхідні квитки (за посиланням нижче).

КОЛИ: 4 – 5 жовтня 2023
ДЕ: ВЦ «АККО Інтернешнл»


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Останні новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *