проєкт ГО АСУ IRC

Спільний проєкт ГО “АСУ”, IRC та UNICEF

З початку січня 2024 року Асоціація саперів України (ГО «АСУ») розпочала черговий проєкт за підтримки неприбуткової організації International Rescue Committee, Inc. (IRC) та за фінансування донора United Nations Children’s Fund (UNICEF). Проєкт під назвою «Допомога, орієнтована на дітей та їх опікунів, які постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни, а також інших дітей, що наражаються на ризик внаслідок війни в Миколаївській, Одеській, Харківській та Херсонській областях».

Робота за проєктом триватиме до кінця вересня цього року. ГО «АСУ» проводитиме три основні види діяльності в рамках цього проекту:

  1. Індивідуальна допомога. Визначення та направлення дітей, їхніх батьків, опікунів  та вихователів до IRC для отримання послуг з ведення справ або іншої індивідуальної підтримки. Ціль – 100 бенефіціарів.
  2. Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (EORE) – проведення EORE сесій для дітей та опікунів у визначених місцях, відповідно до географії проєкту. Ціль – 8110 бенефіціарів.
  3. EORE для вчителів – проводити заняття з підвищення кваліфікації з EORE для вчителів. Мета 100 бенефіціарів.

Ціллю всіх завдань проєкту є: підвищення обізнаності щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів осіб, що проживають на території громад Одеської, Миколаївської, Харківської, Херсонської областей; сприяння зміні їхньої поведінки на безпечну з метою зменшення ризиків травмування та смертей.

спільний проєкт АСУ IRC

Крім того, в лютому цього року, в рамках цього проєкту планується проведення тренінгу для тренетів (ТОТ), де планується підвищення кваліфікації щонайменше 6 тренерів ГО «АСУ» з питань навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів, принципів гуманітарної протимінної діяльності, ознайомлення з груповою психологією, захистом та наданням першої допомоги тощо.

Продовжуємо роботу з гуманітарної допомоги населенню України, згодом будуть оприлюднені проміжні результати за виконанням проєкту.


Слідкуйте за найбільш актуальними подіями Асоціації на нашій офіційній сторінці Facebook
Свіжі новини Асоціації читайте у розділі Останні події

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *