Заключний захід навчального курсу «Мінна небезпека»

У кінці 2020 року, представники Асоціації саперів України провели завершальний майстер-клас навчального курсу «Мінна небезпека» із сертифікованими вчителями. Заключний захід в рамках пілотного проєкту «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки» відбувся на території Київської гімназії «Консул» №86. Слід зазначити, що гімназія «Консул» є одним із лідерів за кількістю вчителів, що успішно пройшли навчання та  отримали сертифікати.

В ході навчального заходу педагогам продемонстровано, як проводити інформування учнів щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів (Explosive Ordnance Risk Education) у форматі «Тренінг для тренерів». В кінці кожного майстер класу вчителям були урочисто вручені сертифікати, а також надана необхідна роздаткова та навчально-методична література. До заходу також долучились наші партнери – Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Зокрема, представники міністерства розповіли про необхідність проведення інформування з мінної небезпеки на території України, а також надали вчителям роздатковий матеріал та навчально-методичну літературу, яка розроблялась спільно з Асоціацією саперів України.

Окрім того, вчителям продемонстровані відеоролики з інформування населення України щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів. Зокрема, спільне напрацювання Асоціації саперів України з американськими партнерами: https://youtu.be/k6vjpzyiYq4 та розроблений Мінреінтеграції анімаційний відеофільм «Не поспішай! Будь уважним!».

Протягом майстер класів навчального курсу «Мінна небезпека» Асоціація саперів України отримала позитивний зворотній зв’язок від сертифікованих вчителів. Такий результат може вказувати на необхідність продовження навчального курсу «Мінна небезпека» у 2021 році.  

Сприяння у реалізації проєкту Асоціації саперів України надало Міністерство освіти та науки України.

Сподіваємось, що за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі, значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

Посольство США в Україні

Реалізація проєкту Асоціації саперів України стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *