Перший навчальний курс «Мінна небезпека» для вчителів завершений

У жовтні – листопаді 2020 року вперше в Україні проводився  навчальний онлайн курс «Мінна небезпека» для вчителів загальноосвітніх шкіл. Вчителі 5-11 класів із визначених міст України проходили навчання в рамках пілотного проекту Асоціації саперів України «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки».

Головним результатом проведених навчань є набуття знань і навичок з питань протимінної безпеки 104 вчителями, які дозволять їм проводити інформування з мінної небезпеки дітей. Зазначена категорія вчителів отримала відповідні сертифікати. Слід зазначити, що сертифікати автоматично генеруються комп’ютером, у разі успішного проходження тестування, що унеможливлює вплив людського фактору на видачу сертифікату та робить цей процес відкритим та прозорим. 

Список міст зі сертифікованими вчителями розподілився таким чином:

Сєверодонецьк – 32;

Краматорськ– 28;

Дніпро – 14;

Київ – 14;

Маріуполь – 13;

Запоріжжя – 3.

Лідерами за кількістю вчителів, що успішно пройшли навчання та  отримали сертифікати, є Київська гімназія «Консул» №86 та Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 57 (по 10 сертифікатів у кожному закладі).

Наступним етапом в рамках проекту є проведення практичних занять зі сертифікованими вчителями та розповсюдження літератури з мінної небезпеки та відповідного роздаткового матеріалу у визначених навчальних закладах.

Перший вебінар відбудеться 8 грудня 2020 року о 16.00. Посилання на вебінар буде оприлюдено на нашій фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/Ukrainiansappers

До виконання проекту також залучені американські партнери: компанія Spilna Mova, яка проводить грантовий моніторинг та відповідає за міжнародну співпрацю за грантовим завданням; компанія Risk and Strategic Management – допомагає у створенні навчальних відео матеріалів.

Сприяння у реалізації проекту Асоціації саперів України надало Міністерство освіти та науки України.

Сподіваємось, що за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі, значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

Реалізація проекту Асоціації саперів України, який спрямований на збереження життя українців, стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *