Асоціація саперів України в іноземному медіа-просторі

"What lies beneath"
(Що криється під верхнім шаром)

Міжнародне інформаційне агенство Reuters опублікувало саттю про небезпечну ситуацію в Україні стосовно мін та інших вибухонебезпечних предметів.
У статті, зокрема, надаються коментарі міжнародних організацій, які працюють в Україні, а також слова голови ГО АСУ Тимура Пістрюги з цього питання.

"Danger in every step: the ‘chaotic and complex’ work of Ukraine’s de-miners"
(Небезпека на кожному кроці: хаотична та комплексна робота українських саперів)

Інтерв’ю голови правління ГО “Асоціація саперів України” Тимура Пістрюги британському міжнародному виданню “The Guardian” щодо складної ситуації в Україні через значні обсяги та хаотичний характер замінованих територій.

"Mines in Ukraine: 'The threat is pervasive'"
(Міни в Україні: "Всепроникаюча загроза")

Інтерв’ю голови правління ГО “Асоціація саперів України” Пістрюги Тимура німецькому телеканалу та радіостанції, яка транслюється закордон “Deutsche Welle” щодо ситуації з розмінування в Україні, об’ємів роботи та термінів можливого очищення територій, а також міжнародної допомоги у цьому питанні.

"Crews at Work Ridding Ukraine of Landmines, Other Explosives"
(Спеціалісти працюють над очищенням України від мін та інших вибухових речовин)

Європейська редакція американської радіостанції  “Voice of America” взяла інтерв’ю у голови правління ГО “Асоціація саперів України” Пістрюги Тимура та спеціалістів ДСНС щодо умов та складності розмінування України після трьох місяців повномасштабного вторгнення рф. 

"Розмінування територій: як Україну звільняють від вибухівки"

Українська редакція французької міжнародної радіостанції “RFI” (віщає 16 мовами світу), оприлюднила інтерв’ю голови правління Асоціації Тимура Пістрюги щодо діяльності АСУ з гуманітарного розмінування території України. А також його коментарі щодо небезпеки нелегального розмінування та наслідків, до яких воно призводить.

"Mine action review UKRAINE: CLEARING CLUSTER MUNITION REMNANTS 2022"
(Огляд протимінної діяльності в Україні: кластер очищення залишків боєприпасів за 2022 рік)
та
"UKRAINE Mine Action - 5W Situation Report"
(Протимінна діяльність в УКРАЇНІ - звіт 5W про ситуацію, станом на 1 липня 2022 р.)

ГО “Асоціація саперів України” є повноцінним партнером в системі координації гуманітарного реагування ООН, зокрема в кластері Захисту. ООН періодично звітує про роботу своїх партнерів, у тому числі АСУ, в якості національного оператора з протимінної діяльності в Україні – у документі “Mine Action Review”.

"Ready to clear mines in Ukraine: On a scale that no one has seen since World War II"
(Готові до очищення України від мін: У масштабі, небаченому з часів ІІ Світової війни)

Стаття наших партнерів Норвезької міжнародної організації Norwegian People’s Aid (NPA) щодо початку програми розмінування України, а також спільної роботи з Асоціацією саперів України в рамках навчального проєкту “Готовність та захист у випадку конфлікту” (СРР)

"MAG set to start work in Ukraine"
(MAG вирішила почати роботу в Україні)

Британська громадська організація “Mines Advisory Group” (MAG) у партнерстві з ГО “Асоціація саперів України” почала роботу в Україні, зокрема в рамках проєкту з безпосереднім акцентом на навчання вразливих верств населення про небезпеку мін та інших вибуховонебезпечних предметів.

"Two Months of Russian Invasion – Ukraine"
(Два місяці після російського вторгнення – Україна)

Фонд “CANADA-UKRAINE FOUNDATION” опублікував статтю про партнерство з Асоціацією саперів України, зокрема у проєктах з розпізнавання наземних мін, а з 24.02.2022 р. у наданні гуманітарної допомоги людям, які постраждали від війни.

"ANALYSIS OF GENDER MAINSTREAMING in mine action by key actors in Ukraine"
(Гендерний аналіз ключових гравців протимінної діяльності в Україні)

Представництво ООН в Канаді оприлюднило Гендерний аналіз ключових гравців протимінної діяльності в Україні, після повномасштабного російського вторгнення в Україну. Одним із таких гравців є “Асоціація саперів України” (#6 у переліку).

"Even as shells fall, Ukraine’s deminers work to make the land safe"
(Українські сапери працюють та роблять землі безпечними навіть під час обстрілів)

Американське міжнародне видання “The Christian Science Monitor” використовує цитати голови правління ГО “Асоціація саперів України” Пістрюги Тимура щодо складної ситуації із замінування великих території поблизу населених деокупованих пунктів.