ГО “Асоціація саперів України” пройшла тренінг зі стратегічного планування своєї діяльності

На початку 2019 року ГО “Асоціація саперів України” (далі – Асоціація) розпочала свою грантову історію. Як показує практика, організації, які ставлять за мету високі цілі та комплексні завдання, розпочинають свою діяльність саме із стратегічного планування. Логічно, що перший виграний грант Асоціації був від ІСАР «Єднання» з проведення тренінгу зі стратегічного планування. Про деталі зазначеного тренінгу, цілі та завдання, які були вирішені, буде розповідатись у цій статті.

 

Отже, 4-6 лютого 2019 був проведений тренінг зі стратегічного планування, в якому взяли участь члени ГО “Асоціація саперів України”. Тренінг пройшов у дусі дружньої командної атмосфери. Завдяки спільній енергії працювалося легко, народжувались цікаві креативні ідеї.
Актив Асоціації ознайомився із засадами стратегічного планування. Були відпрацьовані місія та бачення організації, окреслені цінності та головні принципи її роботи. Дуже цікавою виявилась робота з опрацювання проблем та викликів, які має на сьогодні Асоціація, її цільова аудиторія та країна загалом. Аналіз проблем показав найбільш оптимальні шляхи їх вирішення.


Також обговорювалися питання співпраці та комунікації зі всіма партнерами та зацікавленими сторонами у напрямку спільної мети. Ціна питання – життя та здоров’я наших громадян  на Сході України, безпека саперів у їх нелегкій роботі по звільненню територій від вибухонебезпечних залишків війни (ВЗВ).

Результатом тренінгу є розробка стратегічного плану на 3-и роки та річного оперативного плану з робочими завданнями і показниками для Моніторингу і оцінки.


Тільки спільними зусиллями, маючи чітке бачення та відповідний план дій ми зможемо ефективно розпочати систематичну роботу з cприяння підняттю статусу сапера на належний рівень в державі, пропагування безпечної поведінки та здорового способу життя.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.