Наша команда

Тимур Пістрюга - голова правління АСУ, керівник організації

Пістрюга Тимур Валентинович

Голова правління, керівник організації

Проєктний менеджмент

Ірина Кустовська - менеджер з операцій гуманітарного розмінування

Ірина Кустовська

Менеджер з операцій гуманітарного
розмінування

Світлана Немцова - проєктний менеджер

Світлана Немцова

Проєктний менеджер

Настич Гена - менеджер зі зв'язків з громадськістю

Геннадій Настич

Менеджер зі зв’язків
з громадськістю

менеджер з комунікацій

Дар’я Присяжнюк

Менеджер з комунікацій

Наталія Савенко - проєктний менеджер

Наталія Савенко

Проєктний менеджер

Оксана Северіна - менеджер з персоналу

Оксана Северіна

Менеджер з персоналу

Гуцало Ірина - проєктний менеджер

Ірина Гуцало

Проєктний менеджер

Поповська Леся - проєктний менеджер

Леся Поповська

Проєктний менеджер

Катерина Анікіна - проєктний менеджер

Катерина Анікіна

Проєктний менеджер

Прус Ігор - Проєктний менеджер

Ігор Прус

Проєктний менеджер

Ірина Склярова - спеціалістка з моніторингу та оцінювання

Ірина Склярова

Спеціалістка з моніторингу та оцінювання

Володимир Набухотний - Інженер з охорони праці

Володимир Набухотний

Менеджер з охорони праці

Напрям Навчання з попередження ризиків від мін
та вибухонебезпечних предметів (EORE)

Чуткий Сергій - керівник напряму EORE

Сергій Чуткий

Керівник напряму EORE

Олена Чутка - інструктор з EORE

Олена Чутка

Інструктор з EORE

Михайло Нінько - інструктор з EORE

Михайло Нінько

Інструктор з EORE

Сергій Щербина - інструктор з EORE

Сергій Щербина

Інструктор з EORE

Наталія Вібла - інструктор з EORE та CPP

Наталія Вібла

Інструктор з EORE / CPP

Владислав Заболотній - Інструктор з EORE та CPP

Владислав Заболотній

Інструктор з EORE / CPP

Ольга Чутка - Інструктор з EORE

Ольга Чутка

Інструктор з EORE

Чуткий Тимофій - інструктор з EORE

Тимофій Чуткий

Інструктор з EORE

Резніченко Оксана - інструктор з EORE

Оксана Резніченко

Інструктор з EORE

Тігран Мащенко - інструктор з EORE

Тігран Мащенко

Інструктор з EORE

Іванна Луцик - інструктор з EORE

Іванна Луцик

Інструктор з EORE

Майстренко Юлія - інструктор з EORE та CPP

Юлія Майстренко

Інструктор з EORE

Березан Антон - інструктор з EORE

Антон Березан

Інструктор з EORE

Ігор Резніченко - інструктор з безпеки

Ігор Резніченко

Інструктор з безпеки

Березан Сергій - інструктор з тактичної медицини / інструктор з EORE

Сергій Березан

Інструктор з тактичної медицини /
Інструктор з EORE

Дар'я Лебідь - інструктор з EORE

Дар’я Лебідь

Інструктор з EORE

Олександр Брайченко - Інструктор з EORE та CPP

Олександр Брайченко

Інструктор з EORE / CPP

Ольга Брайченко - Інструктор з EORE та CPP

Ольга Брайченко

Інструктор з EORE / CPP

Євген Іваницький

Євген Іваницький

Інструктор з EORE / CPP

Валентина Бикова - інструктор з EORE

Валентина Бикова

Інструктор з EORE / CPP

Наталія Мироненко - менеджер з контролю якості

Наталія Мироненко

Менеджер з контролю якості

Герин Анастасія - фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища

Анастасія Герин

Фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища

Бухгалтерський відділ

Северіна Наталія - головний бухгалтер

Наталія Северіна

Головний бухгалтер

Тарасенко Наталія - бухгалтер проєкту

Наталія Тарасенко

Бухгалтер проєкту

Олена Колесник - Бухгалтер проєкту

Олена Колесник

Бухгалтер проєкту

Пославська Ірина - економіст з фінансових питань та звітності

Ірина Пославська

Економіст з фінансових питань та звітності

Юрченко Олена - фахівець з публічних закупівель

Олена Юрченко

Фахівець з публічних закупівель

Андрій Некрасов - Логіст

Андрій Некрасов

Логіст

Перша група Нетехнічного обстеження

Дмитро Філіппов - керівник групи НТО

Дмитро Філіппов

Керівник групи НТО

Руслан Цициморов - фахівець групи НТО

Руслан Цициморов

Фахівець групи НТО

Василь Костиря - фахівець групи НТО

Василь Костиря

Фахівець групи НТО

Друга група Нетехнічного обстеження

Вігірінський Микола - керівник групи НТО

Микола Вігірінський

Керівник групи НТО

Євгеній Канцев - фахівець групи НТО

Євгеній Канцев

Фахівець групи НТО

Сергій Науменко - фахівець групи НТО

Сергій Науменко

Фахівець групи НТО

Третя група Нетехнічного обстеження

Віталій Агапов - керівник групи НТО

Віталій Агапов

Керівник групи НТО

Руслан Тимчак - заступник керівника групи НТО

Руслан Тимчак

Заступник керівника групи НТО

Олександр Ольшанський - фахівець групи НТО

Олександр Ольшанський

Фахівець групи НТО

Четверта група Нетехнічного обстеження

Світлана Нагорна - керівник групи НТО

Світлана Нагорна

Керівник групи НТО

Ілона Карпачова - фахівець групи НТО

Ілона Карпачова

Фахівець групи НТО

Андрій Скрипник - фахівець групи НТО

Андрій Скрипник

Фахівець групи НТО

Гуманітарний напрям

Урсул Ганна - гуманітарний координатор

Ганна Урсул

Гуманітарний координатор

Анна Скиба - гуманітарний координатор

Ганна Скиба

Гуманітарний координатор

Петро Телевань - гуманітарний координатор

Петро Телевань

Гуманітарний координатор

Дмитро Слепкань - гуманітарний координатор

Дмитро Слепкань

Гуманітарний координатор

Наглядова рада

Квашук Василь Павлович - голова наглядової ради генерал-майор, колишній заступник Міністра надзвичайних ситуацій України, сапер​

Квашук Василь Павлович

Голова наглядової ради
генерал-майор, колишній заступник Міністра надзвичайних ситуацій України, сапер​

Лісовий Сергій Гурійович - член наглядової ради

Лісовий Сергій Гурійович

Член наглядової ради

Петенко Володимир Петрович - член наглядової ради

Петенко Володимир Петрович

Член наглядової ради