Проведення майстер класів із вчителями навчального курсу «Мінна небезпека»

У другій половині грудня 2020 року, в рамках пілотного проєкту «Інформування щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у загальноосвітніх школах (12-18 років) – Тренування для вчителів з мінної небезпеки» представники Асоціації саперів України здійснили робочі поїздки до міст Дніпро та Краматорськ.

Під час поїздок були проведені майстер-класи в рамках навчального курсу «Мінна небезпека» із сертифікованими вчителями. В ході заходів педагогам продемонстровано, як проводити інформування учнів щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів (Explosive Ordnance Risk Education) у форматі «Тренінг для тренерів». Крім того, представники  Асоціації саперів України відповіли на запитання вчителів та отримали позитивний зворотній зв’язок щодо навчального курсу. В кінці кожного майстер класу вчителям урочисто вручені сертифікати, а також необхідна роздаткова та навчально-методична література. У Дніпрі 15 вчителів 5-11 класів отримали сертифікати, у Краматорську – 28.

До заходу у Краматорську також долучились наші партнери – Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Зокрема, представник міністерства розповів про необхідність проведення інформування з мінної небезпеки на сході України, а також надав вчителям роздатковий матеріал та навчально-методичну літературу, яка розроблялась спільно із Асоціацією саперів України.

Окрема подяка Управлінню освіти Краматорської міської ради та його представнику Ірині Логачовій за сприяння в організації заходу із вчителями у місті Краматорськ.

Сприяння у реалізації проекту Асоціації саперів України надало Міністерство освіти та науки України.

Сподіваємось, що за рахунок організації ефективної систематичної підготовки вчителів у цьому напрямі, значно підвищиться рівень безпеки серед дітей шляхом їхньої більшої обізнаності щодо загроз та свідомої зміни поведінки на безпечну. А це – врятовані життя та здоров’я наших дітей!

U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Реалізація проекту Асоціації саперів України стала можливою завдяки фінансовій підтримці Сполучених Штатів Америки, за участю U.S. Embassy Kyiv Ukraine і U.S. Department of State.

1 думки про “Проведення майстер класів із вчителями навчального курсу «Мінна небезпека»”

  1. 10 вересня 2020 р. в межах Тижня освіти дорослих на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР відбувся майстер-клас «Розвиток педагогічної майстерності вчителя української мови та літератури в системі ППО засобами навчального тренінгу», який об’єднав філологів із різних куточків України: м. Запоріжжя та область (смт Веселе, м. Енергодар, м. Мелітополь, Великобілозерська СР, Водянська СР, Новобогданівська СР Мелітопольського району, Токмацька РР, Чернігівська СР Чернігівського району, Кам’янсько-Дніпровський, Приазовський, Розівський райони), м. Бершадь, м. Ізмаїл, м. Ізюм, м. Краматорськ, м. Суми, Вінницька область, Тернопільська область. Вдячна науковцям, методистам, викладачам професійних ліцеїв, училищ, учителям шкіл різних форм власності за небайдужість до почутого, за конструктивні побажання; сподіваюся, що знайдуться бажаючі взяти участь у дистанційних тренінгах, які ми плануємо організовувати в Запорізькому ОІППО (модератор Галина Корицька, к.філол.н., завідувачка кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР, доцента).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *