партнери Української асоціації саперів

Консолідація зусиль профільних організацій – дієвий метод вирішення проблем у сфері протимінної діяльності в Україні

Для досягнення своїх цілей та вирішення визначених завдань ГО «Асоціація саперів України» проводить активну політику щодо розширення свого партнерства з профільними організаціями. Співробітництво з порідненими організаціями – є одним із основних напрямків роботи ГО «АСУ».

16 квітня ц.р. був зроблений черговий важливий крок на шляху співпраці із громадськими організаціями. Так, ґрунтуючись на національних інтересах України, насамперед, у сфері протимінної діяльністі, гуманістичних цінностях, спільності програм, стратегічних напрямів і місій ГО «Асоціація саперів України» уклала Меморандум про співпрацю з ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій, ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця».

Під час підписання Меморандуму організації обговорили  низку перспективних проектів та спільних дій на найближчу перспективу.   Були окреслені окремі напрямки співпраці в рамках статутних документів організацій, а саме:

здійснення громадського контролю у сфері протимінної діяльності;

сприяння створенню умов по соціальній та професійній адаптації, подальшій реабілітації професійного та організаційного потенціалу учасників бойових дій, учасників АТО та військовослужбовців інженерних військ на благо України, захист соціальних, економічних, професійних та інших законних прав та інтересів саперів.

участь у формуванні державної політики у сфері соціального та правового захисту саперів України;

обмін поточною інформацією щодо протимінної діяльності в Україні;

розвиток міжнародної кооперації у визначених статутними документами Партнерів напрямках;

обмін досвідом та створення постійної взаємодії через спеціально призначених представників Партнерів;

сприяння в залученні грантів під проекти, які не суперечать статутними документами Партнерів;

спільна участь в освітніх і інформаційних заходах: конгреси, конференції, клубні події, тренінги та ін.

Для покращення взаємодії, організації домовилися про спільне  делегування своїх представників. ГО «АСУ» відрядили секретаря організації  – Керничного  Романа Сергійовича, ГО «Фортеця» – члена правління організації  Пакулька Віктора Григоровича.

ГО «Асоціація саперів України» завжди дотримується свої партнерські зобов’язання і буде надалі проводити політику активної співпраці з профільними національними та міжнародними організаціями.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.